Luxor

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Zadaszenie Luxor

Poprzez niską formę oraz eleganckie połączenie poliwęglanu litego oraz aluminium, LUXOR stał się jednym z najbardziej popularnych modeli na rynku. To jedyne zadaszenie w naszym asortymencie z wejściem usytuowanym we frontowej ścianie. Taki sposób usytuowania wejścia doskonale sprawdzi się przy basenach ze schodami typu rzymskiego.

Wymiary:

Luxor A630 x 373 (330) x 75 cm
Luxor B838 x 485 (429) x 80 cm
Luxor C1046 x 570 (499) x 90 cm
Dlaczego warto kupić zadaszenie?

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOICH DZIECI I ZWIERZĄT
Zadaszenie basenowe nie tylko zwiększa temperaturę wody, ale także bezpieczeństwo twoich dzieci i zwierząt domowych. Jeśli kupisz basen z zadaszeniem, nie musisz się martwić, że twoje dzieci wpadną do wody. Jeśli twoje dzieci są nad wyraz zaradne, to nawet w tym przypadku możesz spać spokojnie. Wszystkie nasze zadaszenia standardowo są wyposażone w blokadę zabezpieczającą przed dziećmi.

TEMPERATURA WODY W BASENIE
Warunki klimatyczne panujące w naszym kraju w miesiącach letnich często są niestabilne i w najgorszym przypadku, taka pogoda może zakończyć wakacyjną atmosferę szybciej, niż się spodziewano. Poza tym będziesz cieszyć się korzystaniem ze swojego basenu znacznie dłużej niż twój sąsiad, a jednocześnie ogrzewać wodę za darmo. W zadaszonym basenie temperatura wody może wzrosnąć o około 8 ° C.

CZYSTOŚĆ
Czy martwisz się, że posiadanie basenu będzie oznaczało wiele problemów m.in. z utrzymaniem jego czystości i że nie masz wystarczająco dużo czasu, aby odpowiednio się nim zająć? Czy jesteś zmęczony niekończącym się bieganiem w koło basenu, aby usunąć z niego brud lub owady, które się w nim znalazły? Nawet w tym przypadku zadaszenie przyniesie tylko korzyści. W bardzo dużym stopniu zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do basenu, co gwarantuje wyższą higieniczną jakość wody. W związku z tym nie tylko oszczędzasz czas, ale także znaczną ilość pieniędzy na chemikalia basenowe.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
Zakup basenu jest często kosztowny i każdy z pewnością doceni niektóre sposoby oszczędzania na swojej inwestycji, przy jednoczesnym utrzymaniu jej żywotności i jakości wody w basenie. Właśnie dlatego zadaszenie basenu jest jednym z najlepszych pomysłów. Nie tylko chroni przed promieniami UV, zmniejszając w ten sposób rozpuszczanie chloru w wodzie, więc nie jesteś zmuszany do używania nadmiernej ilości substancji chemicznych w basenie, ale także chroni basen przed czynnikami atmosferycznymi i wszelkimi zanieczyszczeniami. W ten sposób jego żywotność zwiększa się wielokrotnie.

BUDOWA ZADASZENIA
Zadaszenie składa się z modułów teleskopowych o długości ok.210 cm każdy. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, że całe zadaszenie może zostać złożone na długości jednego modułu. Moduły są w formie łuków o regularnym kształcie koła o klasycznym i funkcjonalnym wyglądzie. Każdy moduł jest standardowo wyposażony w dwa zamki ze śrubami panelu zabezpieczającego, które zabezpieczają moduł przed przesuwaniem. Jako podstawowe wyposażenie tego produktu znajdują się zamykane śruby panelowe, na życzenie możliwe jest uzyskanie zamka dla jeszcze większego bezpieczeństwa. Moduł zadaszenia wykonany jest z kompaktowego poliwęglanu o grubości 3mm. Materiał ten nie jest trudny do utrzymania w czystości, a także ze względu na jego właściwości termoizolacyjne, pomaga podgrzać wodę w basenie. Ochrona UV jest oczywiście cechą charakterystyczną ścian z poliwęglanów.
KOLOR

Model zadaszenia LUXOR występuje w kolorze silver elox.

PROFILE

Profile wykonane są ze specjalnego, niezwykle odpornego stopu aluminium, magnezu i krzemu. Profile mają zaokrąglony kształt z boku modułu, aby poprawić ergonomię.

SZYNY

Antypoślizgowe szyny zostały opracowana w taki sposób, aby pokryć materiał kotwiący, a jednocześnie żeby nie uwierała gdy się na niej stanie. Szyna wyposażona jest w wykończenie elox. Łatwo jest włożyć ją w ziemię i zoptymalizować odprowadzanie wody. W każdym modelu długość zadaszenia może zostać przedłużona o dowolną długość szyny.

WEJŚCIE DO ZADASZENIA

Frontowe wejście znajduje się w największym module w czołowej ścianie i umożliwia wygodne wejście do basenu bez konieczności przesuwania całego zadaszenia lub modułu.