O nas

Firma STARPOOL jest największym w Europie producentem basenów poliestrowych, znanych także jako baseny gotowe. Są one najszybszym i najtańszym sposobem na spełnienie marzeń o własnym basenie.

Będąc stale rozwijającym się producentem basenów pragniemy, żeby nasze produkty powstawały w oparciu o najnowsze technologie i reprezentowały wysoką jakość wykonania. Nasza specjalistyczna wiedza w połączeniu z najnowszym parkiem technologicznym pozwalają nam na opracowanie i wykonanie produktu doskonałego. Będąc producentem stale kontrolujemy jakość naszych produktów na każdym etapie produkcyjnym. Do produkcji swoich wyrobów stosujemy wyłącznie przyjazne środowisku surowce, które kupujemy u renomowanych producentów.

Rynek basenów prefabrykowanych nie ma przed nami tajemnic. Znamy najnowsze trendy, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, najlepsze materiały i półprodukty. Jako pierwsi w Europie wprowadziliśmy wyjątkowe wzmocnienia struktury basenu wykonane z kevlaru i karbonu. Swoim klientom oferujemy baseny, które mają zastosowanie w ogrodach, ale również w budynkach mieszkalnych oraz hotelach lub obiektach sportowych. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom największą satysfakcję.

Zależy nam na tym, aby Firma STARPOOL wciąż pozostawała synonimem wysokiej jakości basenów w najlepszych cenach i stale wyznaczała najwyższe standardy w branży.

Nasze Filmy