Poznaj naszą firmę

PoolsFactory - największy producent basenów w Europie

Naszym głównym celem jest satysfakcja naszych klientów. Uważnie słuchamy wszystkich waszych sugestii i są one najsilniejszą motywacją do dalszego rozwoju. Nasze marki to exclusivePools, Starpool, Pool4You i Economy Line.

Nie wątp. Przekonaj się kim jesteśmy i zyskaj pewność, że znamy się na technologii, najwyższej jakości i wiemy czego oczekujesz. Od ponad 25 lat jesteśmy producentem basenów z laminatu. Ambicja, innowacyjność i oddanie pasji doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy. Jesteśmy dumni z bycia największym producentem basenów z laminatu w Europie.

Certyfikaty Najwyższa jakość

Certyfikaty

Certyfikat TÜV Rheinland

Produkcja basenów PoolsFACTORY GROUP została sprawdzona przez niezależną, uznaną na całym świecie, jednostkę certyfikacyjną TÜV Rheinland i uzyskała certyfikat „Bezpieczeństwo, Produkcja Kontrolowana” – ID 0000043751 – sprawdź tutaj.

Certyfikat ten potwierdza zgodność naszych działań z europejską normą EN 16582-1, która dotyczy weryfikacji produktów pod kątem zgodności z przepisami prawa oraz normami przedmiotowymi dotyczącymi określonych grup funkcjonalnych.

Testy przeprowadzono pod kątem: trwałości, wytrzymałości i odporności na wstrząsy, stabilności, bezpieczeństwa mechanicznego i elektrycznego oraz antypoślizgowości.

Daje to naszym Klientom pewność, że nasze produkty są bezpieczne w użytkowaniu oraz cechują się najwyższą jakością wykonania.

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015

Wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z laminatu.

Chcesz dla siebie i swoich bliskich wszystkiego co najlepsze? Wybieraj więc mądrze sprawdzone firmy, które przeszły kontrole i mają stały nadzór nad produkcją. Nie należy, a wręcz nie wolno oszczędzać, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie bliskich. Nie igraj ze zdrowiem i życiem swoich bliskich.

Najnowsze wiadomości ze świata donoszą, iż tego lata temperatury w Europie będą rekordowe. Dokonujesz właściwego wyboru – basen z laminatu od sprawdzonego i certyfikowanego producenta to doskonały i bezpieczny wybór. Nie kupuj u pośredników, nigdy nie masz gwarancji, skąd pochodzi niecka. I co znajduje się w jej konstrukcji.

Wejdź i zobacz nasze zakłady produkcyjne korzystając ze spaceru wirtualnego!